Kurumsal

Hakkımızda

Fiat bayi Oto Sabır Otomotiv olarak, 1981 yılından beri otomotiv ürünlerinin satış, servis, yedek parça, araç kiralama ve İkinci el hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Showroomumuzdan şuan Egea, Egeacross, Yeni Doblo Panorama, Fiat Ducato, Fiat Pratico, Fiat Fiorino Panorama, Hibrit Panda, Fiat 500L, Fiat 500X, Fiat 500C ve Fiat 500 modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sivas ilinin Merkez ilçesinde bulunan Oto Sabır Otomotiv, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Fiat Oto Sabır Otomotiv showroomumuza bekliyoruz.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Oto Sabır Otomotiv Otomobil sektörünün lider markası Fiat bayisi olarak misyonumuz; satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Yenilenen Fiat modelleri ve kampanyalarıyla otomobil sektöründe güveni sağlamıştır. Oto Sabır Otomotiv, satış sonrası sağladığı bu güvenle Sivas ilinin Merkez ilçesinde en çok talep edilen otomobil bayisi olmuştur.

Oto Sabır Otomotiv olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

İLETİŞİM

Otosabır Otomotiv Matbaacılık Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.
Sivas Erzincan Karayolu 1. km.
SİVAS
Tel : 0346 215 1515